Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği Çevrimiçi Eğitim Etkinlikleri

Değerli Meslektaşlarımız,

Ülkemizi ve tüm dünyayı ciddi boyutlarda etkileyen Covid-19 pandemisi, tüm sağlık çalışanlarını  belli tedbirlere zorlarken, bu dönemin en belki de en önemli kazanımı meslek içi eğitim etkinliklerinin çevrimiçi olarak devam ettirilmesi olmuştur. 

Sizlerden aldığımız olumlu ve yapıcı geri bildirimler ışığında, gerek “Zoom” platformu üzerinden ve gerekse “Youtube” canlı yayınları ile sürdürülen bu düzenli etkinliklere yeni eğitim döneminde de kaldığımız yerden devam edeceğiz.  

Yeni dönemde planlanan toplantıların bir kısmı olgu temelli sunular şeklinde olacaktır. Ayrıca biri ilk yarıda, diğeri ise ikinci yarıda gerçekleştirilecek “Uzmanına Soruyorum” başlığı altında iki farklı toplantı planlandı. Bu toplantıların özelliği, belirlenen başlıktaki konularla ilgili olarak meslektaşlarımızın danışmak istediği, tanı ve/veya tedavi sürecinde güçlük çektikleri hastalarını sunup görüş alabilecekleri bir yapıda düzenlenecek olmalarıdır.

Bu vesileyle bir kez daha, başta özveriyle hazırlanan konuşmacıarımız olmak üzere, tüm katılımcılara destekleri için teşekkür etmek isteriz.   

Sizlerden anket yolu ile aldığımız geri bildirimler esas alınarak hazırladığımız 2022-2023 çevrimiçi eğitim etkinlikleri listesi aşağıda paylaşılmıştır. 13 Ekim 2022 Saat 21:00 de başlayacak olan eğitimlerimiz iki haftada bir Perşembe akşamları gerçekleştirilmeye devam edilecektir.

Toplantılar “Zoom” platformunda yapılacak ve iki haftada bir Perşembe günleri 21:00’de başlayacaktır. Bağlantı hafta başında duyurulacaktır. Katılım 100 kişi ile sınırlı olmakla beraber eş zamanlı “Youtube” platformunda canlı yayınlanacak ve bağlantı toplantı başlangıcından yarım saat önce duyurulacaktır.

İlginize bir kez daha teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. 

TÇCD Eğitim Kurulu Çevrimiçi Eğitim Koordinatörlüğü

Geçmiş Çevrimiçi Eğitim Etkinlikleri

Çevrimiçi eğitim etkinliklerini görebilmek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir.